Architectenverenigingen

Foto: Zoek een architect  
Foto: Zoek een architect  

Een van de belangrijkste partners tijdens het (ver)bouwproject is ongetwijfeld de architect. Ben je op zoek naar een architect of zit je met vragen over zijn wettelijke taken en plichten? Dan kan je ongetwijfeld terecht bij één van onderstaande verengingen.

Orde van Architecten - Nationale Raad
Livornostraat 160, bus 2, 1000 Brussel
02/627.88.10
nationale.raad@cnoa-nroa.be
www.ordevanarchitecten.be

NCDAB, Nederlandstalig College van Deskundigen-Architecten van België
Bedrijvencentrum (bc) Zaventem
Leuvensesteenweg 613, bureel 13, 1930 Zaventem
(0)471 22 11 91
info@ncdab.be
www.ncdab.be

NAV, de Vlaamse Architectenorganisatie
Willebroekkaai 37, 1000 Brussel
02/212.26.99
info@nav.be
www.nav.be

Raad van de Orde van Architecten van de Provincie Antwerpen
Rucaplein 104, 2610 Wilrijk
03/239.78.58
raad.antwerpen@ordevanarchitecten.be

Raad van de Orde van Architecten van de Provincie Limburg
Gouverneur Roppesingel 51, 3500 Hasselt
011/28.30.77
raad.limburg@ordevanarchitecten.be

Raad van de Orde van Architecten van de Provincie Oost-Vlaanderen
Tramstraat 59, 9052 Zwijnaarde
09/244.45.96
raad.oost-vlaanderen@ordevanarchitecten.be

De Bond van Vlaamse Architecten (BVA)
Ernest Allardstraat 21, 1000 Brussel
02 512 25 78
www.bondvlaamsearchitecten.be

Raad van de Orde van Architecten van de Provincie Brabant
Akenkaai 51 a, 1000 Brussel
02/204.01.20
raad.brabant@ordevanarchitecten.be

Raad van de Orde van Architecten van de Provincie West-Vlaanderen
Oude Zak 35 bus 1, 8000 Brugge
050/33.47.66
raad.west-vlaanderen@ordevanarchitecten.be

K.B.K.W. Koninklijke Bouwmeesterskring West-Vlaanderen
Gentpoortvest 20, 8000 Brugge
050 33 36 46
secretariaat@kbkw.be
www.kbkw.be

FAB, Koninklijke Federatie van de Architectenverenigingen van België
Ernest Allardstraat 21/1, 1000 Brussel
02/512.34.52
info@fab-arch.be
www.fab-arch.be

AiNB, de associatie van interieurarchitecten
Willebroekkaai 37, 1000 Brussel
02/212.26.20
secretariaat@ainb.be
www.ainb.be

Thuis Best Woningbouw

Thuis Best Woningbouw
  • Nieuwbouw
  • Modern/Hedendaags
  • Traditioneel
Bekijk woning

Concrete House

Concrete House
  • Nieuwbouw
  • Modern/Hedendaags
  • Betonbouw
Bekijk woning

Producten

Bouwen met Dewaele Houtskeletbouw

Dewaele Woningbouw

Bouwen met Dewaele Houtskeletbouw