Even een moment voor jezelf na een drukke dag? Dan is een bad ideaal. Bij X2O vind je er in alle maten en vormen, in alle smaken en alle budgetcategorieën. Zo zit er vast wel eentje bij dat jou past.
Ontspan je het liefst in een inbouwbad of hoekbad, of opteer je voor een vrijstaand bad of –voor de ultieme relaxatie – een massagebad? Onze merken Luca Varess en House of Ascott bieden je alle mogelijkheden. Het assortiment van Luca Varess bestaat vooral uit strak ontworpen ingebouwde baden, al dan niet in een hoek, vrijstaande baden en baden die je verwennen met lucht- en waterstralen. House of Ascott zorgt dan weer voor vrijstaande badkuipen met een kenmerkende, klassieke look. Ook voor de passende badkraan of een badscherm kun je hier terecht. Zo is het plaatje pas echt compleet.
Het neusje van de zalm in de badkamerwereld is solid surface, een kwalitatief hoogstaand materiaal met een prachtige design uitstraling. Een onbetaalbare luxe? Integendeel, want sinds kort vind je dit hoogwaardige luxemateriaal ook in de X2O-collectie terug, en dat tegen de gekende prijs-kwaliteitsverhouding. Onder meer de baden van Balmani worden vervaardigd uit het verfijnde solid surface. Maar ook wastafelbladen, waskommen en zelfs accessoires ontsnappen er niet aan: solid surface is de beste keuze voor een strakke, moderne badkamer met luxueuze uitstraling.