Vraag
We hebben een contract van 1 jaar dat afloopt op 31 maart. Maar we hebben iets gevonden waar we op 1 april in kunnen. Wat moeten we doen? We hebben de opzegbrief verstuurd op 5/02/2015.
We hebben een contract van 1 jaar dat afloopt op 31 maart. Maar we hebben iets gevonden waar we op 1 april in kunnen. Wat moeten we doen? We hebben de opzegbrief verstuurd op 5/02/2015.
"Als het een huurcontract van korte duur is dan kan in principe niet eenzijdig worden opgezegd tenzij anders bepaald in de overeenkomst", zegt Annelies Van Praet van De Syndicus.
"De opzeg had 3 maand voor de vervaldag moeten opgezegd worden. Best is dus om in onderling overleg de overeenkomst te beëindigen bij de vervaldag. De huurder zal dus een schriftelijk akkoord met de verhuurder moeten maken dat de huurovereenkomst niet zal worden verlengd na de vervaldag."
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer

Ventileren zonder grote werken? Deze onzichtbare raamventilatie verbetert je comfort
Wie zijn woning grondig renoveert, is doorgaans verplicht om ventilatie te plaatsen.
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen