Hoe traptreden vervangen en vastmaken? (Beantwoord op 11-08-2015)

Vraag

Er zijn enkele traptreden erg aangetast door houtworm. Ik zou deze graag vervangen. Ik heb hiervoor rubberhouten treden gekocht, en al één trede (de meest aangetaste) los gemaakt en een nieuwe in de uitsparing geschoven. Maar nu rijst de vraag hoe ik het verder moet aanpakken. Voorlopig heb ik de nieuwe trede vastgezet met verstevigde plankendragers. Maar hoe maak ik de trede vast richting muur? Kan ik hiervoor lijm gebruiken? Schroeven kan immers niet.

Antwoord

We raden je aan dit eens na te vragen bij de doe-het-zelfzaak in je buurt of bij een specialist in lijm- en kitmateriaal. Zij hebben niet alleen de producten in huis, maar kunnen je ook adviseren over het gebruik ervan.

Beantwoord door: Livios

Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer

Fluweelzacht en functioneel: ontdek de nieuwe ovale spoelbak van BLANCO
BLANCO Belgium bv

Fluweelzacht en functioneel: ontdek de nieuwe ovale spoelbak van BLANCO

De nieuwe OOVALON-spoelbak van BLANCO met zachte rondingen belooft meer dan alleen een mooi design.

Lees meer

Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag