Vraag
Heeft iemand ervaring met het gebruik van Rapid Roof (vloeibaar 2-componentenproduct i.p.v. roofing)?
Heeft iemand ervaring met het gebruik van Rapid Roof (vloeibaar 2-componentenproduct i.p.v. roofing)?
Als je ervaringen wil vragen bij andere (ver)bouwers, dan raden we je aan om je vraag ook eens te gaan stellen op het Livios Bouwforum, meer bepaald in de rubriek ‘Ruwbouw - Dak’.
Bovendien is Livios niet merkgebonden en kunnen we je dus zelf niet meer informatie geven over dit specifieke product.
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer

Waarom compacte nieuwbouw dé slimme woonkeuze is in 2026
De manier waarop we wonen verandert. Stijgende bouwkosten, kleinere percelen en een groeiend duurzaamheidsbewustzijn maken één ding duidelijk: efficiënt wonen is de toekomst.
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen