Vraag
Ik heb een inbouwhoutkachel in mijn vroegere open haard staan, maar zou nu een inbouwpelletkachel in de plaats willen. Maar ook met zo weinig mogelijke geluidshinder en ook wel een goed rendement. Wat kunnen jullie mij aanraden?
Ik heb een inbouwhoutkachel in mijn vroegere open haard staan, maar zou nu een inbouwpelletkachel in de plaats willen. Maar ook met zo weinig mogelijke geluidshinder en ook wel een goed rendement. Wat kunnen jullie mij aanraden?
Als Livios zijnde mogen we je geen specifieke merken aanraden. Als je wil gaan voor een pelletkachel die minder geluid maakt en ook nog eens een hoger rendement haalt, dan zal het prijskaartje sowieso wat hoger liggen.
We kunnen je wel doorverwijzen naar onze database van vakmannen en handelaars. Misschien vind je daar iemand die je kan contacteren.
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer

Fluweelzacht en functioneel: ontdek de nieuwe ovale spoelbak van BLANCO
De nieuwe OOVALON-spoelbak van BLANCO met zachte rondingen belooft meer dan alleen een mooi design.
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen