Betonnenplaat draagkrachtig genoeg voor aanbrengen cellenbeton? (Beantwoord op 02-03-2016)
Vraag
Ik had graag cellenbeton rond onze houten chalet gezet om die daarna te behandelen met gevelpleister. De chalet staat op een betonnen plaat van 20 cm dikte. Is dit voldoende om hierop de cellenbetonblokken te zetten? De muren zijn zo'n 8 meter lang en zo'n 2,5 meter hoog.
Antwoord
Dit is voor ons nogal weinig informatie om je hier gericht een antwoord op te kunnen bieden. We denken dat je hiervoor best rechtstreeks contact voor opneemt met een fabrikant in cellenbeton. Zij kunnen je dan vrijblijvend al adviseren mits wat meer details.
Beantwoord door: Livios
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer
STiDO Modulair Bouwen
Waarom compacte nieuwbouw dé slimme woonkeuze is in 2026
De manier waarop we wonen verandert. Stijgende bouwkosten, kleinere percelen en een groeiend duurzaamheidsbewustzijn maken één ding duidelijk: efficiënt wonen is de toekomst.