Vraag
Als ik een huis koop met een klein beschrijf (5%) en beslis na enige tijd om mijn huis te verhuren, kan dit? Zijn er dan extra kosten of vallen die kosten weg na een bepaalde duur van bewoning?
Als ik een huis koop met een klein beschrijf (5%) en beslis na enige tijd om mijn huis te verhuren, kan dit? Zijn er dan extra kosten of vallen die kosten weg na een bepaalde duur van bewoning?
Om in aanmerking te komen voor een woning met klein beschrijf moet aan bepaalde voorwaarden voldaan worden. Een daarvan is dat je de woning minstens 3 jaar zelfs bewoond. Na die drie jaar mag je de woning verhuren. Daar zit geen meerkost aan verbonden.
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer

Fluweelzacht en functioneel: ontdek de nieuwe ovale spoelbak van BLANCO
De nieuwe OOVALON-spoelbak van BLANCO met zachte rondingen belooft meer dan alleen een mooi design.
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen