Vraag
Wij hebben een huis gekocht uit 1991. Er werd indertijd een talud aangelegd op het einde van de tuin omdat er in de toekomst een grote weg achter de woning zou worden aangelegd. Ondertussen is deze ook gerealiseerd.
Ik vroeg mij af of het niet aan het Agentschap Wegen en Verkeer is om de talud op hun grond aan te leggen aangezien we nu ongeveer 100m² grond verliezen door die talud. Deze is maar liefst 12 meter lang, 3 meter hoog en zeven meter diep. Bouwaanvragen om de talud weg te doen werden door Wegen en Verkeer goedgekeurd, maar door het stadsbestuur steeds geweigerd omdat het uitzicht vanop de weg niet mag gewijzigd worden.
Aangezien wij de 100m² zouden willen aanleggen als speelterrein voor de kinderen, had ik graag geweten of het niet logischer zou zijn mocht deze op de grond van wegen en verkeer liggen en ofdat we met dit probleem ergens juridisch gelijk zouden kunnen krijgen.
