Vraag
In de compromis voor aankoop van de woning staat duidelijk vermeld dat het gebouw niet op de erfgoedlijst staat. Nu blijkt dit wel zo te zijn. Is dit een geldige reden om het compromis te verbreken zonder dat wij een schade-eis riskeren?
In de compromis voor aankoop van de woning staat duidelijk vermeld dat het gebouw niet op de erfgoedlijst staat. Nu blijkt dit wel zo te zijn. Is dit een geldige reden om het compromis te verbreken zonder dat wij een schade-eis riskeren?
Je kan het compromis gerechtelijk laten ontbinden. Hiervoor moet je wel de registratierechten voorschieten, maar die kan je later recupereren. Voor de ontbinding moet er wel een motief zijn. Het feit dat op het compromis staat dat de woning niet op de erfgoedlijst staat en dat wel zo blijkt te zijn, gaan we uit van een verborgen gebrek. Met een woning die op de erfgoedlijst staat heb je namelijk minder vrijheid dat een andere woning.
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer

Fluweelzacht en functioneel: ontdek de nieuwe ovale spoelbak van BLANCO
De nieuwe OOVALON-spoelbak van BLANCO met zachte rondingen belooft meer dan alleen een mooi design.
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen