Vraag
Jarenlang is er vruchtgebruik geweest van een onroerend goed door één van de partijen. Nu kom het erop aan om het pand te verkopen. Mijn vraag: wie krijgt welk percentage bij de verkoop?
Jarenlang is er vruchtgebruik geweest van een onroerend goed door één van de partijen. Nu kom het erop aan om het pand te verkopen. Mijn vraag: wie krijgt welk percentage bij de verkoop?
We beschikken over te weinig informatie om deze vraag gericht te laten beantwoorden. Het beste wat je kan doen is de raad van een notaris vragen. Je zal deze sowieso moeten inschakelen eens de verkoop doorgaat.
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer

Fluweelzacht en functioneel: ontdek de nieuwe ovale spoelbak van BLANCO
De nieuwe OOVALON-spoelbak van BLANCO met zachte rondingen belooft meer dan alleen een mooi design.
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen