Kosten nutsvoorziening met geld hypothecaire lening betalen? (Beantwoord op 08-11-2017)

Vraag

Kunnen kosten voor nutsvoorzieningen zoals elektriciteit, water en riolering ook in de hypothicaire lening opgenomen worden?

Antwoord

Heel wat banken zullen hier niet de toestemming voor geven. Zelfs architectenkosten en andere studiekosten kun je vaak niet betalen met geld dat je vanuit je hypothecaire lening ontvangt. Pols hiervoor goed op voorhand bij je bank. Kijk ook of je aan een minimumbedrag vasthangt per betaling.

Beantwoord door: Livios

Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer

Nieuwe vloer leggen? Ontvang gratis offertes!

Nieuwe vloer leggen? Ontvang gratis offertes!

Laat je vloer plaatsen door experts en geniet van het beste resultaat. Vraag gratis offertes aan!

Offertes aanvragen

Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag