Kabels langs achter de zekeringkast in: mag dit? (Beantwoord op 04-12-2017)
Vraag
Is het toegelaten om de kabels binnen te leiden in de zekeringkast langs achteren? De kabels die van boven en onder komen, zijn niet in een kabelgoot verstopt maar in de muur verstopt/dichtgemetseld. De zekeringkast is niet op een houten plaat gemonteerd, maar gewoon tegen de muur zonder iets tussen.
Antwoord
"Dit kan op die manier uitgevoerd worden indien de zekeringskast van de fabrikant uit daartoe voorzien is", benadrukt Bart Stroobants van keuringsorganisme OCB.
Beantwoord door: Bart Stroobants , OCB
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer