Kunstgras plaatsen: hoe dik moet stabilisé zijn? (Beantwoord op 22-03-2018)

Vraag

Wij willen deze zomer kunstgras plaatsen, maar na veel zoekwerk weet ik nog steeds niet hoe dik de stabilisé moet zijn. Ikzelf zou opteren voor 8 cm dikte met 150 kg cement. Maar moet die ook nog getrild worden? Ik heb schrik dat het ten nadele komt van de waterdoorlating.

Antwoord

Opzoekwerk leert dat men meestal een dikte van 10 cm aanraadt, aan 100 à 150 kg per m³. Nadien wordt alles inderdaad aangetrild. Ook wordt geadviseerd om het aandeel cement niet te hoog te doen oplopen, dit gaat ten nadele van de waterdoorlatendheid.

Beantwoord door: Livios

Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer

Nieuwe vloer leggen? Ontvang gratis offertes!

Nieuwe vloer leggen? Ontvang gratis offertes!

Laat je vloer plaatsen door experts en geniet van het beste resultaat. Vraag gratis offertes aan!

Offertes aanvragen

Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag