Vraag
Op een annex van 13 m2 (tussenverdiep) werd een nieuwe roofing geplaatst en afgewerkt met een opstand en zink door een erkende dakwerker waar ik een goede ervaring mee had. Maar hij was een profiel vergeten als afscheiding voor het terras van de buren (zeer moeilijk zichtbaar). Dit profiel is ondertussen geplaatst.
Maar er is ook al water gekomen onder de nieuwe dakbedekking. Dit is momenteel aan het wegsijpelen langs binnen. In het begin was dit redelijk veel, nu zijn het nog enkele druppels af en toe. Het plafond en de isolatie zijn verwijderd. Het probleem is een blaas in de dakbedekking (<0,5 m2).
Moeten we erop aandringen dat dit onmiddellijk hersteld wordt of kan dat geen kwaad? We gaan ervan uit dat het water verder zal wegsijpelen.
