Waar terecht als epb verslaggever niets van zich laat horen.

4

Waar terecht als epb verslaggever niets van zich laat horen.

Elke1990
Elke1990
#Ontwerp · 8 jaren geleden

ik zou graag willen weten bij welke instantie ik terecht kan om onze epb verslaggever aan te geven. Hij had al in januari ons verslag moeten doorsturen om wettelijk in orde te zijn voor het epb verslag. We hebben hem genoeg telefonisch gecontacteerd en ook per e-mail, maar ofwel antwoord hij niet ofwel heeft hij een excuus. Nu zijn we het beu en willen we hem aangeven. 

Heeft iemand een idee?

Alle reacties

0
stefvdc
stefvdc
41 214 Andere professioneel
8 jaren geleden

Elke,

Het is altijd vervelend als een bouwpartner niet (of onvoldoende ) reageert.
1° Wat is mogelijks de oorzaak dat hij niet reageert ? Zijn er in het verleden problemen of spanningen geweest ? Hebben jullie alle nodige documenten bezorgd voor de aangifte ?
2° Wat hoop je te bereiken met die persoon 'aan te geven' ? en op welke basis ? Ik besef dat dit voor jullie een vervelende situatie is, maar om iemand te kunnen aangeven moeten er eerst fouten gemaakt zijn.
Wanneer was de woning klaar ? je hebt 6 maanden (theoretisch ) de tijd om de aangifte in te dienen. Indien deze termijn dichtbij is kan je hem best schriftelijk - per mail om te beginnen - aanmanen om de aangifte in te dienen. Een beetje drukkingsmiddel kan zijn om in jullie bericht te vermelden dat je anders genoodzaakt zal zijn om het VEA ( vlaams energie agentschap ) in te lichten over de vertraging.

0
Elke1990
Elke1990
0 1 Bouwer
8 jaren geleden

Dank je wel Stef. 

Er zijn nooit spanningen geweest, maar onze termijn van 6 maanden is verlopen in februari en onze epb verslaggever komt telkens met een excuus dat hij het te druk heeft of hij belt ons zelfs niet terug als wij iets inspreken in de voicemail.

0
stefvdc
stefvdc
41 214 Andere professioneel
8 jaren geleden

Elke,

Vooreerst nog geen paniek dat de termijn van 6 maanden verlopen is. In theorie moet de aangifte gebeuren binnen de 6 maanden maar in de praktijk lukt dit zelden. Aangiftes van 1 tot 2 jaar na einde der werken zijn geen uitzondering.
Dit wil uiteraard niet zeggen dat je dit op zijn beloop moet laten. Om geen bruggen op te blazen zul je best nog een beetje geduld hebben, probeer van je verslaggever een datum te bekomen wanneer hij dit kan indienen. Stel anders zelf een einddatum voor

Een nieuwe woning bouwen? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’

Een nieuwe woning bouwen? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’

Een woning bouwen? Er komt heel wat bij kijken! We helpen je graag op weg met ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

5 tips om zo lang mogelijk thuis te blijven wonen op je oude dag

5 tips om zo lang mogelijk thuis te blijven wonen op je oude dag

Zo lang mogelijk thuis blijven wonen? Met deze tips en aandachtspunten zorg je voor een levenslange woonst, of je nu zelf bouwt of toch koopt en renoveert.

Lees meer

Vraag aan de lichtexpert: Hoeveel licht moet je in huis hebben?

Vraag aan de lichtexpert: Hoeveel licht moet je in huis hebben?

Hoeveel licht heb je nodig in huis? Lichtexpert Joël Sels deelt tips over lichtinval, normen en het optimaal gebruiken van daglicht in elke ruimte.

Lees meer

Kant-en-klaar bouwen? Dit betekent het voor je budget

Kant-en-klaar bouwen? Dit betekent het voor je budget

Overweeg je om met een sleutel-op-de-deurfirma in zee te gaan? Ontdek hier wat kant-en-klaar bouwen betekent voor jouw budget.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag