1

Vloerdrempel of passief dorpel plaatsen

Yellomofoon
Yellomofoon
#Ramen en deuren · 8 jaren geleden

Hallo,

Weet iemand of het mogelijk is om een vloerdrempel of passief dorpel apart te plaatsen?
Zodat dit dus los van het frame van de deur kan geplaatst worden.

Alvast bedankt!

https://livios-images.imgix.net/livios/forum/messages/41636/1a.jpg?auto=format&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&lossless=true&corner-radius=10&mask=corners&s=f23b5d9211d314ee933a2bd06712bb7dhttps://livios-images.imgix.net/livios/forum/messages/41636/1b.jpg?auto=format&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&lossless=true&corner-radius=10&mask=corners&s=3bee30963267ca17c1cd9a0450c3a29f

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

De charme van houten ramen: ontdek alle voor- en nadelen

De charme van houten ramen: ontdek alle voor- en nadelen

Hou je van de natuurlijke uitstraling van houten ramen? Ontdek welke houtsoorten duurzaam zijn en onderhoudstips voor een lange levensduur.

Lees meer

Hoe zorg je voor een inbraakveilige woning?

Hoe zorg je voor een inbraakveilige woning?

Wist je dat er in België meer dan 140 inbraken per dag worden gepleegd? Met deze vijf tips maak je je woning inbraakveilig.

Lees meer

Soorten rolluiken: welk matcht met jouw woning?

Soorten rolluiken: welk matcht met jouw woning?

Er zijn meer soorten rolluiken op de markt dan je denkt. Welke uitvoering past het best bij jouw woning? Een inbouw-, opbouw- of voorzetrolluik?

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag