4

Water in convectorputten

terraske
terraske
#Verwarming & koeling · 5 jaren geleden

Bij periodes met veel regen komt er water in onze 2 convectorputten t.g.v. grondwater. We zouden deze putten graag waterdicht krijgen. Graag adressen van firma's die dit doen. Wij wonen in de streek van Kortrijk 

Alle reacties

0
nivaOne
nivaOne
28 393 Andere professioneel
5 jaren geleden· Bedankje ontvangen

Hoe diep zijn ze? 
Misschien eens met loodgieter spreken om na te gaan of je ze niet kan vervangen door een lage hoogte variant. 
Als je put met de helft in hoogte kan  gereduceerd worden dan heb je misschien een meer duurzame oplossing? 

0
terraske
terraske
0 1 Andere particulier
5 jaren geleden

Dank voor de reactie

Diepte is ongeveer 75-80 cm. Maar hoe kunnen de putten op een degelijke manier gereduceerd worden.  Zomaar wat volstorten zal m.i. geen duurzame oplossing zijn.

0
nivaOne
nivaOne
28 393 Andere professioneel
5 jaren geleden

Inderdaad, eerst het onderste gedeelte opvullen met Argex of steengruis lijkt me een optie. Dan misschien een laag beton waarin bewapening zit, verankerd aan de wanden. Vervolgens isolatie erop (met folie eronder). Er zijn me niet echt recepten hiervoor bekend maar bespreek het anders eens met een aannemer? Bekijk ook hoe je aansluitingen best worden aangepast voor je aanvangt zodat die nadien niet in het opgevulde gedeelte passeren. En voorzie misschien ook meteen spanning er naartoe. 

Download gratis onze airco-gids

Download gratis onze airco-gids

Alles wat je moet weten over airco’s: van soorten en installatie tot tips voor optimaal rendement. Inclusief handige checklists!

Download nu gratis jouw gids

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Een thermostaat voor je verwarming: slimme optie voor meer comfort en besparing

Een thermostaat voor je verwarming: slimme optie voor meer comfort en besparing

Hoe werkt een thermostaat voor de verwarming van je woning? Ontdek alles over de verschillende soorten en hoe je er energie mee kan besparen.

Lees meer

Je badkamer verwarmen? Met deze tips van een expert doe je het efficiënt

Je badkamer verwarmen? Met deze tips van een expert doe je het efficiënt

Je komt er maar een paar keer per dag, maar toch moet de badkamer op die momenten lekker warm zijn. Hoe krijg je dat best voor mekaar?

Lees meer

Gasketel kapot of versleten? Dit zijn je opties volgens de regelgeving en je budget

Gasketel kapot of versleten? Dit zijn je opties volgens de regelgeving en je budget

Wat als je gasketel het begeeft of tekenen van slijtage begint te vertonen? Mag je dan zomaar een nieuwe installeren?

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag