Kan ik overgaan tot afbraak garage buurman? (Beantwoord op 16-11-2013)
Vraag
Mijn buurman heeft zijn garage in 1996 niet gebouwd op de plaats waar hij moest staan. Hij vroeg in 2008 een regularisatie aan, maar die is geweigerd omdat wij er klacht tegen hebben ingediend. Wij ondervinden er namelijk last van: zijn dak en goot hellen aan onze kant en de garage staat 15 cm van de scheiding. Kan ik overgaan tot afbraak en waar moet ik de aanvraag indienen?
Antwoord
Je kan hiermee naar de stedenbouwkundige dienst van jouw gemeente gaan. Meld duidelijk dat jullie hier hinder van ondervinden en vraag na welke stappen jullie kunnen ondernemen.
Beantwoord door: Livios
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer
Pluimers Isolatie
Ondanks minder premies blijft isolatie een slimme investering die rendeert
Zelfs nu sommige premies (deels) wegvallen, is isolatie nog altijd een van de meest rendabele investeringen voor je woning.