Vraag
Hoe kan ik ervoor zorgen dat ik geen afscheuring krijg van de vloerplaat, waarop het huis staat, en die 0,8 meter buiten de bouw komt? Het is de bedoeling om een terras aan te leggen van (0,8+2,2) = 3 meter op 8.6 meter.
Hoe kan ik ervoor zorgen dat ik geen afscheuring krijg van de vloerplaat, waarop het huis staat, en die 0,8 meter buiten de bouw komt? Het is de bedoeling om een terras aan te leggen van (0,8+2,2) = 3 meter op 8.6 meter.
We legden jouw vraag voor aan een ingenieur uit ons vragenpanel, maar het is niet evident om die te beantwoorden. Er zijn zeer veel problemen met aangebouwde terrassen, die kunnen na zelfs meerdere jaren verzakken of scheuren vertonen.
Om een sluitend antwoord te kunnen geven op jouw vraag ontbreekt er belangrijke info: Wat is bijvoorbeeld de ondergrond van de huidige oversteek en wat is de materie waarop het nieuwe deel van het terras dient te worden opgebouwd? Is de ondergrond opgehoogde aarde? En met welk materiaal wordt het terras aangelegd? Is er fotomateriaal om de situatie te omschrijven?
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer

Nieuwe vloer leggen? Ontvang gratis offertes!
Laat je vloer plaatsen door experts en geniet van het beste resultaat. Vraag gratis offertes aan!
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen