Berekening meerprijs bij parket i.p.v. vloer (Beantwoord op 16-09-2020)
Vraag
Bij ons nieuwbouwappartement wensen wij parket i.p.v. een andere vloer. De "meerprijs " per m² omvat de prijs van het parket plus de plaatsing, minus de prijs van de andere vloer. De kost voor de plaatsing van de vloer wordt niet afgetrokken. Dit lijkt ons niet logisch, maar is het volgens de promotor wel. Graag uw mening aub.
Antwoord
Het is niet duidelijk wat jouw raamovereenkomst is. Vermoedelijk sleutel-op-de-deur? Allicht is een en ander contractueel voorzien. Bij gebreke aan de contractuele bepalingen is het niet mogelijk hierover advies te verlenen.
Afwijkingen worden niet zo graag doorgevoerd door promotoren of verkopers van de sleutel-op -de-deurformule. Mogelijk kan een en ander onderhandeld worden met het nodige gezond verstand.
Beantwoord door: Mark Huygen , Huygen Advocaten
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer
Maatkasten Online
Van digitale tool naar tastbaar maatwerk voor je interieur: Maatkasten Online opent eerste fysieke winkel
Maatkasten Online, al jaren bekend om hun digitale succesformule en bekroond tot Webshop van het Jaar, opent in Antwerpen een eerste fysieke winkel.