Ons terras tegen de achtergevel willen we graag ophogen omdat dit nu 20 cm onder de achterdeur ligt. Onze waterkering ligt nu 10 cm boven het terrasniveau.
Is het mogelijk een natuurstenen terras aan te leggen (op stabilisé) zonder vochtproblemen te krijgen? Of zouden we toch kiezen voor een vlonderterras op houten balken die op zand liggen (zo kan water erdoorheen)? Het terras heeft wel een overkapping.
Antwoord
In jullie geval zou ik dit uitvoeren geplaatst op tegeldragers. Zodoende zal er zeker geen vochtprobleem zijn en kan je de hoogte/pas bepalen zoals het je best uitkomt. Tegeldragers zijn regelbaar in verschillende hoogtes en gemakkelijk te plaatsen.
Beantwoord door: John Coorevits , Top Tegel 04
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer
VELUX Belgium
Een bureau op zolder inrichten? Zo zorg je voor een goed verlichte werkplek!
De ruimte onder het dak blijft vaak onbenut, terwijl het de ideale plaats is voor een thuiskantoor, ver weg van lawaai en afleiding.