Bij het gebouw dat ik huur (bouwjaar 1835) heb ik een gemetselde waterput aangetroffen. Hij wordt momenteel niet gebruikt. Gezien de droogte van de laatste jaren is het misschien raadzaam om mijn regenwater er naartoe te leiden en deze put te gebruiken. Wie kan dit voor mij bekijken en een advies geven?
Antwoord
We raden je aan om hiervoor een specialist in regenwaterrecuperatie ter plaatse te laten komen. Die kan bekijken of de put nog bruikbaar is en wat er nodig is om de installatie te voorzien.
Beantwoord door: Livios
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer
Maatkasten Online
Van digitale tool naar tastbaar maatwerk voor je interieur: Maatkasten Online opent eerste fysieke winkel
Maatkasten Online, al jaren bekend om hun digitale succesformule en bekroond tot Webshop van het Jaar, opent in Antwerpen een eerste fysieke winkel.