Hoe dik moet mortelbed zijn bij eerste laag cellenbeton? (Beantwoord op 20-10-2020)

Vraag

Hoeveel mag maximaal het mortelbed onder de eerste laag cellenbeton op het betondek zijn?

Antwoord

Afhankelijk van de effenheid van de grondlaag adviseren wij een dikte van 2 à 3 cm mortel, zodat het mortelbed volledig egaal is en een perfecte vlakke oppervlakte word ter verwerking van het cellenbeton.

Beantwoord door: Ignace Boussemaere , Bouwbuddy

Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer

Een bureau op zolder inrichten? Zo zorg je voor een goed verlichte werkplek!
VELUX Belgium

Een bureau op zolder inrichten? Zo zorg je voor een goed verlichte werkplek!

De ruimte onder het dak blijft vaak onbenut, terwijl het de ideale plaats is voor een thuiskantoor, ver weg van lawaai en afleiding.

Lees meer

Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag