Vraag
Wanneer worden de registratierechten, notariskosten, ... betaald bij een huurkoop? Bij het afsluiten van het contract of wanneer de aflossingstermijn voldaan wordt?
Wanneer worden de registratierechten, notariskosten, ... betaald bij een huurkoop? Bij het afsluiten van het contract of wanneer de aflossingstermijn voldaan wordt?
De verkooprechten en notariskosten dienen betaald te worden bij het verlijden van de akte die de koop formaliseert.
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer
Van ontwerp tot installatie: Facq biedt totaaloplossing voor je badkamer met erkende installateurs
Ben je nog op zoek naar een installateur om je nieuwe badkamer te installeren?
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen