2

Uitbouwen bestaande woning

LRS
LRS
#Bouwpartners · 8 jaren geleden

In 2010 zijn wij gestart met het bouwen van een nieuwbouw woning via een sleutel-op-de-deur firma. Op het inplantingsplan werd er een woning voorzien van 7.50m op 15m. Wijzelf hebben een woning gebouwd van 7m op 9m. 

Graag willen wij onze bestaande woning uitbouwen tot een grotere woning, dus geen veranda aanzetten, maar effectief volwaardige kamers op gelijkvloers en eerste verdiep. Ons idee is om ons te verbouwen zodat hij de volledige 7,50 op 15 m omvat, waarbij het nieuwe deel dan 7,50 op 6 m wordt.

Zou dit tegengehouden kunnen worden bij een nieuwe bouwaanvraag of kan er door de gemeente/buren niets gedaan worden aan onze wens gezien het feit dat deze oppervlakte reeds vastlag in het inplantingsplan?

Alvast heel erg bedankt voor de informatie.

Alle reacties

0
Kris M
Kris M
594 3477 Andere particulier
8 jaren geleden

Ga langs op de gemeente bij stedebouw.  Zou normaliter ok moeten zijn.

Een nieuwe woning bouwen? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’

Een nieuwe woning bouwen? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’

Een woning bouwen? Er komt heel wat bij kijken! We helpen je graag op weg met ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Wonen 2025 opent eind deze maand de deuren

Wonen 2025 opent eind deze maand de deuren

Op 25 januari 2025 gaat bouwbeurs Wonen van start. De Nekkerhal in Mechelen is dan dé plek voor iedereen die op zoek is naar bouwinformatie en inspiratie.

Lees meer

Ga gratis naar Bouwbeurs Roeselare 2025

Ga gratis naar Bouwbeurs Roeselare 2025

Op 1 februari opent Bouwbeurs Roeselare opnieuw de deuren. Dankzij Livios kan je gratis naar de beurs.

Lees meer

Werkt je aannemer aan een uurtarief? Zo maak je goede afspraken

Werkt je aannemer aan een uurtarief? Zo maak je goede afspraken

Aannemers werken soms aan een uurtarief in de plaats van een vast bedrag. Met deze tips vermijd je discussies over het aantal gepresteerde uren.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag