Zonneluifel in Nederland roerend, in België onroerend?

2

Zonneluifel in Nederland roerend, in België onroerend?

Jagerspad
Jagerspad
#Bouwpartners · 7 jaren geleden

Ik heb gebouwd in België, ik heb een zonneluifel laten plaatsen door een nederlandse firma, BTW betaald in Nederland omdat volgens Nederland een zonneluifel als "roerend" wordt beschouwd. Bij BTW controle blijkt in België een zonneluifel als "onroerend" beschouwd en dien ik alsnog BTW (+ boete) in België te betalen.

Iemand hier ervaring mee? Kan men dit doen?

Alle reacties

0
kas
kas
261 2197 Andere professioneel
7 jaren geleden· Bedankje ontvangen

De nederlandse firma is in fout gegaan, zij hadden BTW verlegd moeten zetten op uw factuur en jij had dit moeten regelen met de BTW administratie van de woonplaats.

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

In ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’ vind je tal van tools, tips en inspiratie om je verbouwproject in goede banen te leiden.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

De 5 voordelen van een sleutel-op-de-deurwoning

De 5 voordelen van een sleutel-op-de-deurwoning

Steeds meer kandidaat-bouwers kiezen voor een sleutel-op-de-deur woning. Wij zetten de vijf belangrijkste voordelen op een rij!

Lees meer

Aannemer zoeken? Zo vind je er een voor jouw project

Aannemer zoeken? Zo vind je er een voor jouw project

Je bouwproject staat of valt grotendeels met de keuze van de juiste aannemer(s). Met deze tips kan je een aannemer zoeken voor jouw project.

Lees meer

Zo kies je de juiste sleutel-op-de-deurfirma

Zo kies je de juiste sleutel-op-de-deurfirma

Hoe kies je tussen al die sleutel-op-de-deurbedrijven dat bedrijf uit dat het meest aansluit bij jouw verwachtingen? Wij helpen je met je keuze!

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag