Probleem met vloerverwarming
We wonen nu ruim 2 jaar in onze nieuwbouwwoning en elke winter komt het zelfde probleem terug met onze vloerverwarming.
Als de vloerverwarming alleen op staat is er geen probleem. Maar zodra we de radiatoren van de badkamer en slaapkamers op zetten blijft de vloerverwarming maar warmte geven. De tempertuur voor de vloerverwarming stellen we steeds in op 21°. Maar de temperatuur kan oplopen tot 27°.
Nu zeten we de radiatoren even op tot de gewenste teperatuur is bereikt en daarna draaien we ze terug dicht, zodat de vloerverwarming niet op hol gaat slaan zeg maar.
We beschikken over 2 thermostaten (1 voor de vloerverwarming en 1 voor de radiatoren) We shebben het prbleem vorige winter als gemeld aan de instalateur, maar die vindt geen onregelmatigheden in de instalatie. Ook de technieker die het onderhoud kwam doen heeft het eens nagekeken maar zag ook niet onmiddelijk het probleem. de instalateur opteerde wel al eens om eventueel een technieker van de fabrikant te laten komen ... Weet niet goed wat ik daar moet van denken.
Iemand dit dit probleem herkent, of de oorzaak / een oplossing weet?
We zouden u dankbaar zijn.