2

Vervalt een bezwaar op uitbouw na verhuizen?

Mike8383
Mike8383
#Bouwpartners · 4 jaren geleden

Goedendag,

Mijn buurman heeft helaas 5 dagen voor het aflopen van het bezwaar termijn bezwaar gemaakt op de uitbouw die ik wil gaan maken aan de achterzijde van mijn woning.

Erg jammer helemaal omdat ik alles van te voren heb doorgenomen en alles was helemaal goed.

Het huis van de buurman stond te koop en meneer was bang dat eventuele kopers bezwaar zouden hebben en daarom heeft die zelf alvast bezwaar gemaakt. 1,5 week na zijn bezwaar is het huis verkocht. Ik dacht dit is mooi en mischien kan dan ook het bezwaar weer ingetrokken worden. Helaas hebben de nieuwe kopers ook bezwaar alleen deze kunnen geen bezwaar meer maken bij de gemeente aangezien deze periode al verstreken is.

nu is mijn vraag:

kan mijn huidige buurman zijn bezwaar over geven aan de kopers? Of is dit persoons gebonden en niet adres gebonden? En zo niet, vervalt dan zijn bezwaar bij de overdracht van de woning?

Alle reacties

0
Hugo C.
Hugo C.
353 2291 Bouwer
4 jaren geleden

Op het ogenblik van het openbaar onderzoek was hij belanghebbende partij en had dus het recht om bezwaar in te dienen. Het is nu af te wachten hoe Stedenbouw uw bouwplannen en het gemaakte bezwaar zal evalueren. Bij een ongunstige uitslag kan u nog altijd in beroep gaan bij het provinciebestuur. Maar het is nu afwachten wat de motivering van een mogelijke weigering van de vergunning zal zijn.

Een nieuwe woning bouwen? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’

Een nieuwe woning bouwen? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’

Een woning bouwen? Er komt heel wat bij kijken! We helpen je graag op weg met ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Wonen 2025 opent eind deze maand de deuren

Wonen 2025 opent eind deze maand de deuren

Op 25 januari 2025 gaat bouwbeurs Wonen van start. De Nekkerhal in Mechelen is dan dé plek voor iedereen die op zoek is naar bouwinformatie en inspiratie.

Lees meer

Werkt je aannemer aan een uurtarief? Zo maak je goede afspraken

Werkt je aannemer aan een uurtarief? Zo maak je goede afspraken

Aannemers werken soms aan een uurtarief in de plaats van een vast bedrag. Met deze tips vermijd je discussies over het aantal gepresteerde uren.

Lees meer

Ga gratis naar Bouwbeurs Roeselare 2025

Ga gratis naar Bouwbeurs Roeselare 2025

Op 1 februari opent Bouwbeurs Roeselare opnieuw de deuren. Dankzij Livios kan je gratis naar de beurs.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag