Gracht op bouwgrond
Gracht op bouwgrond
Alle reacties
Beste,
Wat extra wateroverlast betreft zal dit relatief weinig invloed hebben.
Dit zal echter wel een invloed kunnen hebben op de draagkracht van de grond. De grond omheen de gracht is reeds jarenlang aandrukt door mensen, voertuigen, ... Echter, de grond die gebruikt is voor de aanvulling is dit niet. Wanneer deze aanvulling dus niet met de nodige vakkennis is gebeurd kan dit leiden tot latere scheuren in het huis.

Een nieuwe woning bouwen? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’
Een woning bouwen? Er komt heel wat bij kijken! We helpen je graag op weg met ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’.
Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.
Lees ook

Barsten in de muur door droogte? Nieuwe kaart toont risicogebieden in Vlaanderen
Scheuren en barsten in de muur door droogte? Ontdek met de nieuwe gevoeligheidskaart of jouw woning in een risicogebied ligt.
Lees meer
Kelder of geen kelder: “De ondergrond is doorslaggevend”
Kelder, kruipkelder of geen kelder: architect Kati Lamens deelt haar advies over prijs, nut en de invloed van je bouwgrond.
Lees meer
Je kelder waterdicht maken: dit zijn de methodes en hun kostprijs
Je kan je kelder op twee manieren waterdicht maken: langs de buitenkant of langs de binnenkant. Ontdek alle methodes en hun kostprijs.
Lees meerOnze toolbox
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen