Mag ik een koud plat dak langs buiten bijkomend isoleren!?
Mag ik een koud plat dak langs buiten bijkomend isoleren!?
1
Ik heb het plat dak van onze bijbouw langs de binnenkant tussen de houten balken geïsoleerd.. Opbouw als volgt: 1. Dampscherm 2. Isolatie 3. OSB 4. Waterdichting EPDM Mag ik bijkomend op de EPDM nog isolatieplaten (XPS) plaatsen met een laag grind!? En hoe weet ik of mijn dak sterk genoeg is voor deze laag grind!? De balken zijn 7/18,, lengte 330,, verankerd met schoentjes (niet ingemetseld vanwege betonnen muur) en hart op hart telkens 50 cm.. OSB 18mm..
Alle reacties
Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.
Lees ook

Spouwmuurisolatie: voor- en nadelen, soorten materialen, prijs en premie
Spouwmuurisolatie is een snelle en goedkope manier om je muren extra te isoleren. Ontdek de voor- en nadelen, soorten isolatiematerialen, prijs en premie.
Lees meer
Buitengevelisolatie: de opties om na te isoleren via je buitenmuur
Koppel een lager verbruik aan een nieuwe look voor je gevel met buitengevelisolatie. Er zijn verschillende manieren om de buitenmuren extra te isoleren.
Lees meerOnze toolbox
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen