1

Scheiding twee woningen niet dicht

Mordholion
Mordholion
#Ontwerp · 10 jaren geleden
Beste, Enkele maanden terug kocht ik een 'gerenoveerde' woning. Het was een oud pand waarvan twee panden van gemaakt werd. Enerzijds mijn woning en anderzijds een opslagplaats dat door een schilder werd aangekocht. Nu merk ik dat de afscheiding tussen de twee huizen helemaal niet goed is. Alle geuren die geproduceerd worden in het aanpalende pand komt ook in mijn volledige huis terecht. Bvb. Bij het mengen van verf door de schilder. Ook vertelde de buur me dat hij werkelijk alles kan horen van wat er in mijn huis afspeelt. Het gaat zelfs zo ver dat hij conversaties op een gewone toon gewoon kan meevlogen. Ook de muziek en tv-programma's weet hij me op te sommen. Ik heb al heel wat problemen gehad, maar kon steeds geduldig blijven. Nu raakt het stilaan op. Kan iets ondernomen worden op juridisch vlak tegen de persoon (tevens aannemer) waaraan ik het goed kocht? Zo ja, wat? Indien neen, wat stellen jullie voor om dit op te lossen? Alvast hartelijk bedankt voor jullie hulp.

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

3 ontwerpen voor een centrale keuken

3 ontwerpen voor een centrale keuken

De keuken van Thibaud en Sofie is gedateerd. Ze dromen van een open en gezellige leefkeuken. Drie interieurarchitecten maken een ontwerp.

Lees meer

Hoe controleer je of je huurpand voldoet aan de woningkwaliteitsnormen?

Hoe controleer je of je huurpand voldoet aan de woningkwaliteitsnormen?

Ontdek de minimale woningkwaliteitsnormen en leer hoe je kan controleren of jouw huurpand voldoet aan deze normen.

Lees meer

Welke bouwstijl kies jij?

Welke bouwstijl kies jij?

Bouwen is kiezen. Maar de veelheid aan bouwstijlen maakt dat kiezen er niet makkelijker op. Wij geven een beknopt overzicht van de verschillende stijlen.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag