1

Aangifte kadaster en BTW

LukenLucia
LukenLucia
#Ontwerp · 10 jaren geleden

Wij kochten vorig jaar een casco nieuwbouwwoning die echter gebouwd werd in 2004, dus op moment van aankoop 10 jaar geleden. Mijn vraag is hoe dat zit met de aangifte van de BTW, aangezien normaal gezien na de ingebruikname de aangifte bij het kadaster gebeurt en ten laatste 3 maanden na de betekening van het kadastraal inkomen ook de BTW-aangifte moet binnen zijn. De woning werd aangekocht onder registratierechten, zonder BTW; gaat het dan enkel over de door ons gedane afwerkingswerken dat wij moeten BTW aangeven ,en is dat dan aan 6 of 61% BTW,aangezien de woning reeds 10 jaar oud is?

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Je huis slim ontwerpen: zo bescherm je je woning tegen koude en oververhitting

Je huis slim ontwerpen: zo bescherm je je woning tegen koude en oververhitting

Hoe kan je een energiezuinige woning slim ontwerpen zodat het je beschermt tegen koude en oververhitting? Met deze tips maak je je huis klimaatproof.

Lees meer

Gezien in Huis Gemaakt: breng je bouwplan tot leven

Gezien in Huis Gemaakt: breng je bouwplan tot leven

De koppels van Huis Gemaakt ontdekten hun toekomstige woning dankzij hun bouwplan op ware grotte. Ontdek hoe Array je bouwplannen tot leven brengt.

Lees meer

Welke bouwstijl kies jij?

Welke bouwstijl kies jij?

Bouwen is kiezen. Maar de veelheid aan bouwstijlen maakt dat kiezen er niet makkelijker op. Wij geven een beknopt overzicht van de verschillende stijlen.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag