Op zoek naar een betonput voor eender welk project? Je bent bij Wijckmans aan het juiste adres! Een van onze specialiteiten is namelijk het produceren van betonputten op maat. Maar welke put past er nu het beste bij jouw project? Je leest het in deze blog.
De regenwaterput
Water opvangen als het regent? Slim plan! Met een regenwaterput van Wijckmans vang je het regenwater op en geef je het een nieuwe functie. Perfect om je toilet mee door te spoelen, je planten mee water te geven of zelfs je wasmachine op aan te sluiten.
Onze regenwaterputten worden met liefde voor vakmanschap en kwaliteit geproduceerd in onze eigen betonhal. We produceren putten van 2.000 tot maar liefst 20.000 liter. Nog meer water opvangen? Dan kunnen altijd meerdere putten gekoppeld worden.
Ook voor filters of pompsysteem kan je bij ons terecht. Onze experts helpen je graag verder, zodat we je jouw regenwaterput zo goed mogelijk kan benutten.
Voordelen van een regenwaterput
- Op maat van jouw project
- (Gemeentelijke) subsidies zijn mogelijk
- Duurzaam
- Lagere waterfactuur
De infiltratieput
Het weer in België? Veel regen en vrij weinig zon, maar al dat water moet ook ergens naartoe. Een infiltratieput zorgt ervoor dat het regenwater rustig in de bodem kan sijpelen, zodat je plassen of een overstroomde tuin kan voorkomen.
Bij Wijckmans produceren we onze betonputten volledig zelf, zodat we steeds kunnen werken op maat van jouw project. Naast de standaard cilindervormige putten hebben we ook W-drains in het assortiment. Een W-drain is een infiltratieput uit waterdoorlatend beton met een beperkte hoogte. Deze zijn ideaal op plaatsen met een hoge grondwaterstand of onder een oprit, omdat een aanvulling met drainagegrind niet nodig is.
Voordelen van een infiltratieput
- Op maat van jouw project
- Voorkomt wateroverlast
- Weinig onderhoud nodig
- Milieuvriendelijk
De septische put
Een septische put is een handige schakel tussen jouw woning en de riolering of indien er geen riool is. De put vangt afvalwater van bijvoorbeeld je toilet op, zodat dit niet rechtstreeks in de riolering komt. Het vuil zakt naar de bodem en het gezuiverde water stroomt verder. Zo voorkom je verstoppingen en ongezonde situaties rond je woning.
Onze septische putten zijn gemaakt van waterdicht beton van topkwaliteit. Ze gaan jaren mee, vragen weinig onderhoud en zijn volledig af te stemmen op jouw project. Zo helpen we jou uit de shit, letterlijk en figuurlijk.
Voordelen van een septische put
- Op maat van jouw project
- Duurzame oplossing voor woningen zonder riolering
- Minder geurhinder
- Betrouwbaar systeem
Op zoek naar een betonput op maat? Bij Wijckmans maken we septische, infiltratie- en regenwaterputten op maat van jouw woning of project. Kom langs in onze toonzaal voor advies of bekijk onze website voor meer (technische) informatie.




