Barbara Van Driessche

Barbara Van Driessche

Verbouwer

Lid sinds 08/12/2012

  • 3 vragen gesteld

Geschiedenis

Barbara Van Driessche

Lakverf droogt niet

2 reacties· · #Inrichting en afwerking

We hebben vorig weekend de mdf omkasting van onze ramen geschilderd en merken dat deze niet droogt.

De mdf kreeg eerst een laag houtprimer - deze droogde zonder probleem. Daarna een laag lakverf, en inmiddels zijn we 5 dagen verder en is de verf nog steeds plakkerig. De lakverf is van goede kwaliteit; geen nieuwe pot maar ook niet excessief oud, en werd luchtdicht afgesloten, en droog en koel bewaard. We hebben er ook nooit eerder problemen mee gehad. 

Na wat google'en vonden we dat behandelen met schoonmaakazijn kon helpen om het droogproces te laten doorzetten. Zowel gisterenochtend als deze ochtend hebben we het verfwerk hiermee ingesmeerd, maar voorlopig zonder enig resultaat. 

Heeft er iemand tips hoe we hiermee verder kunnen? Hoeveel tijd kunnen we de azijn nog geven om zijn werk te doen? Andere ideeën? We willen absoluut vermijden de verf er te moeten afhalen,we vrezen dat we de mdf omkasting dan helemaal naar de zooi gaan helpen en de hele omkasting moeten laten vervangen.

Bekijk
Barbara Van Driessche

PVC huisdeuren

1 reactie· · #Ramen en deuren

Hallo,

 

Heeft iemand ervaring met PVC deuren, en dan met name een PVC voordeur met een laagje houtnerf-imitatie erop? We vragen ons af in hoeverre er niet snel sporen van sleutels e.d. optreden rond het sleutelgat. Of dat laagje houtnerf-imitatie enigszins stevig/duurzaam is met andere woorden?

 

 

Bedankt

Bekijk

Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag