Emile D Moor

Emile D Moor

Verbouwer

Lid sinds 07/07/2020

  • 1 vraag gesteld

Geschiedenis

Beste forumleden,

Ik zoek advies in het volgende:

Ik ben bezig met een dakterras. Hiervoor heeft de dakwerker een nieuwe epdm gelegd, en hierop een padoek terras geïnstalleerd, die bevestigd is op een houten frame dat op plastieken gewichtsverdelers staat. Omwille van waterdichtheid is het terras dus niet bevestigd aan het eigenlijke dak, maar staat er los op. (3,5m op 3,7m).

Aan 1 van de zijden moet ik omwille van regelgeving een zichtscherm installeren van 1.9 m. Probleem is dat dit scherm zal moeten verankerd worden op het padoek terras, gezien ik niet in de dakstructuur kan boren. Ook de zijmuur is geen optie, omdat er langs die kant enkel een houten opstandje is waar de epdm over ligt, en er een woning tegenaan staat.(rijwoning)

Langs 1 kant van het scherm zou ik haaks een zware kast hebben staan, waarmee ik het scherm boven en onder kan verbinden. De andere kant heb ik helaas niks in de buurt. Kan ik gewoon de palen in de ijzeren voet op het padoek terras schroeven? Zou ik best met een driehoek 'stormanker' werken, en zo ja, tot welke hoogte? Om de hoeveel centimeter denken jullie dat ik best een paal zet ?

Het zichtscherm zal waarschijnlijk worden afgewerkt met padoek planchetten.

Alvast bedankt voor jullie tips!

Bekijk

Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag