RH 1953

RH 1953

Andere particulier

Lid sinds 04/01/2017

  • 2 vragen gesteld
  • 2 vragen beantwoord
  • 2 leden bedankt

Geschiedenis

Hallo,achteraan onze mazoutketel Ideal Standard  lekt er water uit een buis met hendeltje (overstortventiel?) waardoor de druk daalt.     De brander en heel het systeem werkt maar voor de veiligheid heb ik alles stop gezet.

Iemand een idee wat de oorzaak kan zijn en hoeveel een herstelling ongeveer  zal kosten? Wat kan ik eventueel zelf doen?

Dank bij voorbaat,

Groetjes

Bekijk

De relais (type RBQ313 Landis & Gyr) van onze stookoliebrander LMB werkt niet meer. Volgens de leverancier is deze te vervangen door relais type LOA 24 171-B27 omdat de originele niet meer beschikbaar is.De installateur zegt echter dat dit niet mogelijk is en de volledige brander moet vervangen worden.

Wie moeten we geloven?

Heeft iemand hier ervaring mee?

Bekijk

Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag