S1983

S1983

Verbouwer

Lid sinds 03/03/2016

  • 5 vragen gesteld
  • 6 vragen beantwoord
  • 7 leden bedankt

Geschiedenis

S1983

Probleem parketvloer Quickstep

1 reactie· · #Vloeren

Iets minder dan een jaar geleden hebben we in onze woonkamer meerlagig parket (geen laminaat) van Quickstep gelegd. Eerste probleem was de grote hoeveelheid spint in de vloer. Sommige planken waren zelfs bijna volledig wit. Na veel vijven en zessen van Quickstep toch andere planken gekregen. Nog steeds met een beetje spint. Nu hebben we de pech dat er bij 1 plank de bovenste laag (dus de eik) begint te lossen! Volgens quickstep had deze plank nooit door de kwaliteitscontrole mogen komen maar toch bij ons weer die pech. Nu stellen ze voor om te plank te vervangen. Maar ik heb men twijfels of dit wel kan. Parket werd namelijk verlijmd, is ook nog eens tand grief en zit dus echt muurvast. Ik kan me niet voorstellen dat je dan zomaar midden in de vloer effe een plank kan verwijderen. Wie heeft raad?

Bekijk
S1983

Inloopdouche laat water door

1 reactie· · #Badkamer

Na 9 maanden werd onze inloopdouche met rivierkeien opnieuw afgebroken en in onderaanneming gedaan door een andere tegelaar. Echter laat de douche nog steeds een beetje water door bij de aansluiting tussen betegelde wand en de glazen wand. De voeg in de plint die aansluit op het profiel van de glazen wand. Volgens de aannemer komt dit opdat je niet met de sproeier op het profiel mag spuiten, zelfs niet om de poetsen volgens hem mag je dus nooit de waterstraal rechtstreeks op die hoek richten. Klopt dit of probeert hij ons weer iets wijs te maken?

Bekijk
S1983

Geurhinder traphal

3 reacties· · #Ventilatie

We wonen in een kangoeroewoning met 2 appartementen. In de centrale traphal komt de keuken van het gelijkvloers uit en de gang van het appartement op de 1e verdieping. Als ze beneden koken hangt de kookgeur steeds in de centrale hall en komt die ook binnen bij appartement boven. Het openzetten van de buitendeur in de hall helpt niet want de geur stijgt gewoon. Ze hebben ook pas nieuwe keuken met nieuwe dampkap, maar dit helpt nog niet. Enig idee wat voor soort ventilatiesysteem ofzo we kunnen plaatsen in die centrale hall?

Bekijk

Onlangs heeft een aannemer bij ons een inloopdouche in rivierkeien geplaatst (enkel de wanden). We vonden dit al geruime tijd prachtig en hadden dit ook in vele toonzalen gezien. Onze aannemer telde hiervoor 90€/m2, de keien zelf kwamen nog eens op 70€/m2. Kerdidoek werd nog eens apart geteld. Maar ze werden zo slecht opgevoegd, een ware schande. Er zijn al barsten, enorm veel gaten en gaatjes, kleurverschillen (waarschijnlijk omdat er te snel werd opgevoegd), verschillende keien zitten volledig achter een dikke laag voegsel, stukjes inwansspons, strepen, precies stukken die eruit zien als een bruistablet en ga zo nog maar even door. De douchezuil werd krom geplaatst, precies alsof de waterpunten niet diep genoeg zitten en daardoor de stang met regendouche bovenaan schuin achteruit wordt getrokken. De stang staat 2cm uit de haak. Het chroom van de glaswand werd zwaar gekrast met een mesje omdat ze de afplaktape niet meer loskregen, vuil werd gewoon onder de transparante silicone meegespoten, etc etc etc. Kunnen we eisen dat hij volledig opnieuw begint of, dat hij er een ervaren plaatser in onderaanneming voor aanneemt?

Bekijk
S1983

Waterschade bij verbouwing badkamer

3 reacties· · #Ontwerp

We hebben voor de verbouwing van onze badkamers een aannemer onder de arm genomen. Voor het plaatsen van leidingen, etc werd de vloer opgehoogd met osb en hierop getegeld. Door de verkeerde lijm en toepassing waren de tegels reeds na enkele dagen terug losgekomen. Vandaag werd de vloer opnieuw gelegd, maar bij het uitbreken kwam er een nieuw probleem aan het licht. Blijkbaar hebben ze de balken voor de kader waarop de osb werd vastgemaakt in een leiding van de chauffage geboord. Gevolg. Osb nat, chape over een oppervlakte van ongeveer 10m2 doorweekt, etc. We hebben een houtskelet met als gevolg dat er onder de chape ook osb ligt en ook deze is dus doorweekt. Is op de eerste verdieping en de lagen daaronder zullen ook wel nat zijn maar voorlopig nog geen doorsijpeling naar het plafond eronder. Het water heeft ongeveer 6 weken kunnen sijpelen. Wat kunnen we hieraan doen? De aannemer heeft het lek gedicht, maar lijkt geen verdere stappen te willen ondernemen terwijl wij toch graag een expert ter plaatse hadden gehad om te kijken of we geen grotere problemen hebben of gaan krijgen. Graag wat raad!

Bekijk

Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag