Sam uit Lier

Sam uit Lier

Verbouwer

Lid sinds 23/06/2020

  • 2 vragen gesteld
  • 4 vragen beantwoord
  • 1 lid bedankt

Geschiedenis

Op mijn garage komt een warm plat dak van 7,5m x 5. Bovenop mijn draagbalken komt OSB + dampscherm + Isolatieplaten + epdm.

Ik weet dat ik 2cm per meter helling moet voorzien. Mijn vraag:

Mag ik mijn draagbalken ineens op de juiste hoogte leggen om deze helling te voorzien of is het beter om bovenop mijn draagbalken spieën te leggen en daarop dan mijn osb te leggen?

Mijn dak wordt langs binnen niet afgewerkt. 

Dank je 

Bekijk

Ik ga een garage zetten in snelbouwsteen. Voor- en achterkant ga ik voorzien van een bepleistering of baksteen. De zijkanten grenzen aan de garages van de buren. Tussenin staat een schutting op borsthoogte die moet blijven staan. De zijmuren wil ik zo dicht als mogelijk tot tegen de schutting zetten. Hoe kan ik, tijdens de opbouw, de zijmuren behandelen tegen vorst/vocht? 

Dank je!

Bekijk

Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag