Selfmatic zelfbouw met begeleiding

Selfmatic zelfbouw met begeleiding

Andere professioneel

Lid sinds 17/12/2014

  • 2 vragen beantwoord

Geschiedenis

Selfmatic zelfbouw met begeleiding
Selfmatic zelfbouw met begeleiding

Beste, veel hangt af van de geplaatste kollektor voor de vloerverwarming.

- Als je een model geplaatst hebt met een mengklep  dan zal deze de vloerverwarming beschermen tegen hoge temperaturen. De aanvoer en retour temperatuur zorgen er samen voor dat de maximale temperatuur nooit hoger oploopt dan 45°.

- Door het plaatsen van een zoneventiel voor de vloerverwarming en een externe relais ( tempolec) regeling kan je makkelijk een 2de circuit maken.

- laat nooit meer dan 45° termperaatuur door je vloerverwarming stromen.

met vriendelijke groeten

Bekijk
Selfmatic zelfbouw met begeleiding
Selfmatic zelfbouw met begeleiding

Beste,

Het witte ronde toestel van Bulex is een boiler voor het warm water, dit heeft weining te maken met je verwarmingsinstallatie.

Het beige vierkante toestel, is je verwarmingsketel, hierop zullen de leidingen vertrekken naar de radiatoren.

Probeer te achterhalen  welke leidingen je saninitair koud water is ( de leiding die van de waterteller komt, al dan niet rechtstreeks).

Hierop met een aftakking of verbinding zitten welke naar de de leiding van je verwarming gaat, hierop staat één of 2 kranen.

Draai deze open en op het rode expansievat ( achteraan in de hoek) kan je de druk aflezen, deze moet normaal op 1,5 staan.

draai de kranen zeker terug dicht als de druk op 1,5 bar staat.

Je gaat nadien nog één of 2 keer de lucht moeten aflaten op je radiatoren en een beetje moeten bijvullen.

Draai de rode kranen bovenaan de boiler ( witte bulex)nooit dicht!

https://www.youtube.com/user/SelfmaticNL

Bekijk

Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag