yannick1988
Andere professioneelLid sinds 22/06/2015
- 1 vraag gesteld
- 57 vragen beantwoord
- 1 vraag goed beantwoord
- 13 bedankjes ontvangen
Geschiedenis
Ik vrees dat dit altijd met tussenkomst van een architect moet gebeuren. Het gaat namelijk over stabiliteitswerken, en om werken aan de gevel van de woning. Beide vereisen een stedenbouwkundige vergunning en dus een tussenkomst van een architect voor het opstellen en indienen van het dossier.
BekijkBeste,
In principe kan je dit overkill noemen. Maar alles hangt er natuurlijk van af of je dit alles zelf gaat plaatsen en hoe goed je dit kan. In feite zit je, als alles goed geplaatst is, met een dubbele bescherming, waarvan er een overbodig zal zijn.
Echter kan ik er ook wel inkomen dat je zeker wenst te zijn en het kan ook geen kwaad om de beide te gebruiken. Enkel wel even nakijken of beide compatibel zijn met elkaar en de Kerdi-doek kleeft op een rubber coating.
BekijkBeste,
Chape kan reeds de volgende dag al belopen. Echter dien je er dan nog geen zware elementen op plaatsen zonder een houten plaat eronder.
In principe kan je een week later al zeker metal stud profielen plaatsen en vastboren.
De droogtijd is enkel maar om volledig te drogen voor een laminaat od parket of dergelijke (materialen die vochtgevoelig zijn). hier spreekt men telkens over 1 week per cm dikte.
BekijkBeste,
Dit is nog wel degelijk een klein beschrijf, de grens ligt, als ik het correct heb op 758€
BekijkIndien de bouwvergunning inderdaad strijdig is met het BPA dan dient u dit via de rechtbank aan te vechten en kan deze de bouwvergunning nietig verklaren.
BekijkIndien zij dit pertinent weigeren dient u het zeker in eerste instantie te vragen via een aangetekend schrijven zodanig dat dit via de traceerbare weg gebeurt. Indien zij hierop tevens niet reageren dient u dit via de kamer van koophandel te laten verlopen. Misschien best ook even bij test aankoop polsen. Zij hebben juristen zitten die soms al wat meer druk kunnen uitvoeren alvorens naar de kamer van koophandel te gaan.
BekijkJuridisch gezien kan jij enkel diegene in gebreke stellen waarmee jij een contract hebt. ik vermoed dat dit in dit geval de bouwpromotor zal zijn. Deze zal dan op zijn beurt de nodige stappen ondernemen.
BekijkJe moet er wel aan denken dat u toilet zelf nog altijd iets gaat bewegen als hij in gebruik is (is een uitkragend geheel dat steeds iets gaat werken als je er op gaat zitten). Het is dus steeds wel het beste om voor een stevige structuur te zorgen en om eventueel met een steviger materiaal te werken om dit af te kasten. Hierdoor loop je geen kans op scheuren en breuken in u gyproc.
Ik heb persoonlijk net enkele afkastingen van sanblocs moeten laten aanpassen op een project dat ik heb opgevolgd enkel doordat toilet een beetje begon te werken door het gebruik.
BekijkDe eerste vraag gaat al zijn of het van de syndicus en de VME mag om gas binnen te brengen in het appartement. Dit kan ook aanleiding geven tot het verhogen van de premie van de verzekering en dergelijke. Bijkomend is er dan de verplichting van een lokaal te hebben in de kelder/parking/... om de gas binnen te brengen en hier de individuele meters te plaatsen. Dit lokaal dit een apart brandcompartiment te zijn met onder- en bovenverluchting.
Ik denk dat dit reeds een zeer belangrijke vraag is die dient beantwoord te worden.
Een tweede zal dan nog zijn hoe de gasleiding bij u in het appartement zal geraken aangezien het niet zomaar mogelijk is om in de gemeenschappelijke koker te worden.
BekijkOnze toolbox
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen