Herwerken van oprit / kasseien

3

Herwerken van oprit / kasseien

isa
isa
#Tuin · 10 jaren geleden

Mijn ouders hebben reeds jaren een grote oprit van kasseien ingelegd met cement. Door ouder te worden vinden ze het niet meer gemakkelijk om op de kasseien te stappen. Bestaat er iets duurzaams en moois om eventueel over de kasseien te gieten of te leggen? Er wordt dagelijks met auto's over gereden en  gewandeld.

Alle reacties

0
Charel
Charel
932 5464 Andere professioneel
10 jaren geleden· Bedankje ontvangen

Iets om over de kasseien te leggen?

Vroeger werd daar op openbare wegen wel eens asfalt over gedaan. Je zou dit kunnen overwegen als de kasseien nergens verzakt zijn en ze niet van goede kwaliteit zijn. Er zijn namelijk kasseien die men gratis uitbreekt en nog geld voor bovenop geeft.

0
yannick1988
yannick1988
14 57 Andere professioneel
10 jaren geleden· Bedankje ontvangen

Ik zou hier ook eerder sjarel volgen en iemand zoeken die ze wil uitbreken en meenemen voor een prijsje. Als je iets over deze kasseien gaat overgieten (beton of asfalt) ga je dit steeds op redelijke termijn kapot rijden. Zie maar naar alle straten waar men asfalt op kasseien heeft gestort.

In de aannemerij doen ze dit tegenwoordig ook niet meer aangezien het risico op schade vrij groot is en de kost van uitbreken minimaal is

Vraag gratis offertes aan voor jouw bouw- of renovatieproject

Vraag snel en eenvoudig offertes aan bij gespecialiseerde professionals bij jou in de buurt.

Offertes aanvragen

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Hoe een kleine tuin inrichten? Aan de slag met deze 10 tips

Hoe een kleine tuin inrichten? Aan de slag met deze 10 tips

Met een doordacht tuinontwerp en enkele slimme ingrepen kan je een kleine tuin slim inrichten. Ga aan de slag met deze tips!

Lees meer

Omring je terras met planten: deze planten zorgen voor kleur, geur of intimiteit

Omring je terras met planten: deze planten zorgen voor kleur, geur of intimiteit

Planten zijn de absolute sfeermakers in je tuin. Plant je ze rond het terras, dan geniet je van kleur, geur en initmiteit. Een overzicht!

Lees meer

Meer mierennesten in je gazon door de droogte: dit kan je doen

Meer mierennesten in je gazon door de droogte: dit kan je doen

Droogte zorgt voor meer mierennesten in je gazon. Lees waarom dit gebeurt en wat je eraan kan doen.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag