Groot of klein beschrijf
Groot of klein beschrijf
1
Ik zou een bod willen doen op een huis maar dit kan financieel alleen maar als het klein beschrijf is. Het (oud) huis is al voor een groot deel verbouwd. De ruwbouw, vloerverwarming, nieuwe ramen en alle aansluitingen zijn al gemaakt maar voor de rest moet nog alles gebeuren. Het KI van het oude huis was 450 maar eens het huis helemaal af zal zijn zal het boven de 750 zijn. Iemand een idee of ik dan groot of klein beschrijf moet betalen?
Alle reacties
Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.
Lees ook

Ga gratis naar Wonen 2025 en doe inspiratie op
Op 22 november 2025 gaat Wonen van start. De Nekkerhal in Mechelen is dan dé plek voor (ver)bouwers. Dankzij Livios mag je gratis naar de beurs.
Lees meer
Werkt je aannemer aan een uurtarief? Zo maak je goede afspraken
Aannemers werken soms aan een uurtarief in de plaats van een vast bedrag. Met deze tips vermijd je discussies over het aantal gepresteerde uren.
Lees meerOnze toolbox
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen