Winst verkocht huis aangeven aan belastingen?
als je huis verkoopt met bv 50000€ winst moet je dat dan aangeven aan de belastingen? En zo ja wordt je daar dan op belast?
Mvg, Steve
Winst verkocht huis aangeven aan belastingen?
als je huis verkoopt met bv 50000€ winst moet je dat dan aangeven aan de belastingen? En zo ja wordt je daar dan op belast?
Mvg, Steve
Op de verkoop van de gezinswoning is geen meerwaardebelasting van toepassing. Op een tweede eigendom wel indien ze binnen de vijf jaar verkocht wordt.
Verkocht je de gezinswoning?
Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’
In ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’ vind je tal van tools, tips en inspiratie om je verbouwproject in goede banen te leiden.
Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.
Je bouwproject staat of valt grotendeels met de keuze van de juiste aannemer(s). Met deze tips kan je een aannemer zoeken voor jouw project.
Lees meerZit zelfbouw in de lift? We vroegen het drie experts: “Wie wil besparen op bouwkosten kan zelf aan de slag gaan met een zelfbouwpakket”
Lees meerSteeds meer kandidaat-bouwers kiezen voor een sleutel-op-de-deur woning. Wij zetten de vijf belangrijkste voordelen op een rij!
Lees meerVraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen