Afwerken stabilise
Heb verhoogd bloemperk gemaakt in stabilise, 15 cm in de grond gestoken. Kan ik deze polieren, opschuren of???
bedankt
Afwerken stabilise
Heb verhoogd bloemperk gemaakt in stabilise, 15 cm in de grond gestoken. Kan ik deze polieren, opschuren of???
bedankt
Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Doe mee aan de derde editie van het VK Tegelwippen. Maak je buurt groener en help het klimaat. Maar hoe begin je hieraan? En welke planten kies je?
Lees meer
De planten in je tuin op het juiste moment van een juiste hoeveelheid water voorzien? Met dit stappenplan kan je een beregeningsinstallatie plaatsen.
Lees meer
In maart begint de lente, maar het kan nog vriezen. Tuinexpert Bart Verelst vertelt welke tuinklussen je in maart beter wel of niet doet in de tuin.
Lees meerVraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen