Met wat eerst beginnen
We hebben een woning gekocht van de jaren 50', vooreerst waren we met de gedachte begonnen het papier te verwijderen van de muren om dan het pleisterwerk wat te egaliseren, elektrische installtie in orde brengen en de woning te betrekken.
Tot we de eerste laag papier verwijderd hadden, dat laag zilverpapier op de muur duide voor mijal meer dan genoeg op het probleem die we hadden, vocht.
Nu zijn we van dat idee afgestapt en zijn we immers al begonnen met een totaalrenovatie.
Alle pleisterwerk is ver zo goed als van de muren verwijderd, andere problemen waar lekken waren zijn ondertussen ook al aangepakt, de dakpannen zijn ook aan vervanging toe dar de bestaande een laag roofing op hebben, ziet er niet uit maar voordeel iswel dat het houtwerk nog in uistekende staat is.
We kijken ook naar de verschillende manieren om te isoleren, voor de gevel zouden we graag aan de biutenkant isoleren en werken met iets in de aard van de twinson gamma van Deceuninck, maar door al de mogelijkheden en werken die nog hoeven te gebeuren zijn we een beetje verdwaald, daarmee bedoel ik wat doen we het best eerst?
Dak renoveren en vervolgens de gevel, of eerst de gevel en dan het dak?
Wat met de vensters, zetten we eerst nieuwe vensters alvorens de gevel te renoveren of kan dat erna ook?



