Vloerverwarming en chape op ruwe PUR met putten?
In onze woning is PUR vloerisolatie aangebracht. Wij vroegen 11 cm voor aanbrengen van vloerverwarming en vloeichape. De PUR was echter verzakt en ligt op sommige plaatsen slechts 9 tot 7 cm dik. Ook is deze heel ruw. Er zijn putjes dieper dan een centimeter over soms wel een halve meter. Er werd nadien een extra laag aangebracht omdat de PUR verzakt was. Deze extra laag is bij een derde keer werken terug verwijderd omdat deze niet gehecht was en niet drukvast. Om niet nog meer tijd te verliezen was ik bereid het met de ampere 9 cm te doen. Bij het verwijderen hebben ze beschadigingen aangebracht. Tot 3 a 4 cm diep, 10 cm breed. Ook hebben ze de verzakkingen tot 7 cm niet meer bijgespoten.
Zie bijlage waar enkele van de vernoemde plekken te zien zijn. Door deze toestand dienen wij met 2 kleine kinderen op de eerste verdieping nog langer te wonen op slechts 35m2.
De fabrikant van de PUR is zelf langsgeweest en stelt dat de PUR goed en afgewerkt is en eist directe betaling na ontvangst factuur.
Kan deze PUR een degelijke extra laag krijgen?
Is deze PUR vloerisolatie in huidige toestand geschikt voor vloerverwarming en vloeichape?
Alleszins hebben we blijkbaar de verkeerde keuze gemaakt tussen PIR isolatieplaten en PUR.
Alle advies en opmerkingen zijn welkom