2

Groendak Knauf Urbanscape

The Menapian
The Menapian
#Isolatie · 8 jaren geleden

Onze garage heeft een plat dak waarop we een groendak willen aanleggen.

Heeft iemand ervaring met Knauf Urbanscape?

Wordt dit trouwens aanzien als een drielagig systeem of tweelagig? Het systeem zou een hoge waterbuffercapaciteit hebben maar een echt bijkomend hemelwaterreservoir is er niet echt.

Geschikt voor de doe-het-zelver?

Alle reacties

0
Erwin PIR
Erwin PIR
6 33 Verbouwer
8 jaren geleden· Bedankje ontvangen
Een extreem hoge waterbuffercapaciteit heeft het systeem niet, want het is ontwikkeld als een 'extensief' groendak, dus een lichte begroeiing. Het systeem is opgebouwd uit 4 lagen (buiten uiteraard de initiële dakdichting, ervan uitgaand dat deze dakdichting niet waterwerend is voorzien). Indien de dakdichting reeds wortelwerend is zou je het een 3-laags systeem kunnen noemen. - wortelwerend doek - drainagelaag - (rotswol)substraat - vegetatielaag Knauf kiest ervoor om enkel te werken met professionele plaatsers, omdat een groendak toch wel heel wat kennis vereist. Erwin 0475/791542
Download gratis onze gids voor isolatie

Download gratis onze gids voor isolatie

Ontdek hoe je jouw woning warm, comfortabel en duurzaam maakt. Inclusief handige checklists voor een probleemloze isolatieklus!

Download nu gratis jouw isolatiegids

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Bespaar op je energiefactuur: zo isoleer je eenvoudig en snel zelf je zoldervloer

Bespaar op je energiefactuur: zo isoleer je eenvoudig en snel zelf je zoldervloer

Isolatie zoldervloer: ontdek hoeveel energie je kan besparen, welke materialen er zijn en hoeveel het kost.

Lees meer

Prijs spouwmuurisolatie: wat betaal je per m², bestaat er een premie en wat is de terugverdientijd?

Prijs spouwmuurisolatie: wat betaal je per m², bestaat er een premie en wat is de terugverdientijd?

De prijs van spouwmuurisolatie hangt af van het isolatiemateriaal. Maar er zijn nog andere zaken die de prijs van spouwmuurisolatie beïnvloeden.

Lees meer

In de kijker: nieuwe techniek voorkomt luchtlekken bij zolderisolatie

In de kijker: nieuwe techniek voorkomt luchtlekken bij zolderisolatie

Je zolder isoleren zonder warmteverlies? Dit nieuwe systeem van Knauf combineert zolderisolatie met luchtdichtheid en ruimte voor elektriciteit.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag