3

Visgraatparket tegen tegel

gorge
gorge
#Vloeren · 8 jaren geleden

Wij willen visgraatparket in het midden en rondom rond ligt er een keramische tegel tegen. de parketeur zegt eerst de visgraat want dan kan hij deze mooi recht afzagen en de vloerder zegt eerst de tegels want kunnen dan perfect uitmeten om tot een rechte kader voor de visgraat te komen. Dus wat nu eerst??

Alle reacties

0
Ciska Jacques
Ciska Jacques
0 1 Andere professioneel
8 jaren geleden

Volgens mij eerst de tegel, parketwerken komen steeds na de andere vloeren.

0
vloerder jp
vloerder jp
74 287 Andere professioneel
8 jaren geleden

Vloerwerken met keramische tegels en natuursteen worden het eerste geplaatst.  Daartna de andere vloerbedekkingen.  Beide aannemers geven vooraf aan op welk peil de chape dient afgewerkt te worden.  Anderzijds : de vloerder kan zich met de lijmdikte onder de tegels gemakkelijker aanpassen aan het niveau van de andere vloeren. 

jp

Vraag gratis offertes aan voor jouw bouw- of renovatieproject

Vraag snel en eenvoudig offertes aan bij gespecialiseerde professionals bij jou in de buurt.

Offertes aanvragen

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Keuzewijzer: vind de vloer die bij jou past

Keuzewijzer: vind de vloer die bij jou past

Ben je op zoek naar de juiste vloer? Het aanbod is enorm: van keramische tegels, over parket, tot laminaat. Ontdek de voor- en nadelen van alle vloertypes.

Lees meer

Laminaat leggen: stappenplan

Laminaat leggen: stappenplan

Laminaat is een typische vloer die je zelf kan plaatsen. Wil jij zelf laminaat leggen? Dit stappenplan legt uit hoe je dat aanpakt.

Lees meer

Wanneer leg je een ontkoppelingsmat? Vloerexpert legt uit

Wanneer leg je een ontkoppelingsmat? Vloerexpert legt uit

Een tegelvloer en een ontkoppelingsmat gaan hand in hand. Maar hoe werkt het en is er een alternatief? Een expert van bouwmaterialen Wijckmans legt uit.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag