4

Oude badkamertegels

kaymoonwitch
kaymoonwitch
#Badkamer · 8 jaren geleden

We huren een huisje; ouder huis van 1960 ongeveer. 

Onze badkamer is deels betegeld met oude (vuile) roze tegels waar amper voegen tussen te zien zijn. Ik probeerde de tegels reeds schoon te maken, maar deze zijn in wat op plastiek lijkt. Het geluid als je er op tikt is doffer dan gewone tegels (zoals in de keuken bijvoorbeeld). Ik zou deze tegels graag echt netjes krijgen en mogelijk opnieuw voegen. Maar ik ben wat bang omdat ik het materiaal van de tegels nogal poreus vind, als ik met een nagelborsteltje de tegels aanpak, heb ik al krassen op de tegels.) 

Heeft er iemand op basis van de vage beschrijving (sorry) enig idee hoe ik dit best kan aanpakken zonder de tegels te beschadigen, we mogen ze gerust verven van de huisbaas, maar we zouden liefst de tegels een beetje in glorie herstellen omdat ze het karakter van het huis aanvullen.

Alle reacties

0
idur
idur
174 842 Andere professioneel
8 jaren geleden· Bedankje ontvangen

Ik denk dat het doffer klinken van de tegels eerder een teken is dat de tegels niet meer vasthangen aan de muur. 

0
kaymoonwitch
kaymoonwitch
0 1 Verbouwer
8 jaren geleden

Is er een manier dat ik dat kan checken? 

0
idur
idur
174 842 Andere professioneel
8 jaren geleden

Als de tegels niet meer vasthangen en je gaat er aan prutsen is de kans zeer groot dat ze naar beneden komen. 

Vraag nu je gratis offertes aan voor je nieuwe badkamer

Vraag nu je gratis offertes aan voor je nieuwe badkamer

Of je nu kiest voor praktisch of luxe, wij helpen je verder. Vraag gratis en vrijblijvend offertes aan van badkamerexperts bij jou in de buurt.

Offertes aanvragen

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Een kleine badkamer inrichten? Tips en oplossingen voor een slimme indeling

Een kleine badkamer inrichten? Tips en oplossingen voor een slimme indeling

Het maximale uit een kleine badkamer halen? Ontdek oplossingen en tips om een kleine badkamer slim in te delen en groter te laten lijken.

Lees meer

De ideale badkamertegels kiezen: alles over soorten, stijlen en plaatsing

De ideale badkamertegels kiezen: alles over soorten, stijlen en plaatsing

Ontdek alles over badkamertegels: soorten, stijlen, formaten en prijs. Leer hoe je zelf kunt betegelen en welke keuze het beste voor jou is.

Lees meer

Je badkamer inrichten: Huis Gemaakt-jurylid Bart Appeltans geeft tips

Je badkamer inrichten: Huis Gemaakt-jurylid Bart Appeltans geeft tips

De koppels in het programma 'Huis Gemaakt' zijn gestart met de renovatie van hun badkamer. Interieurarchitect Bart Appeltans geeft tips voor de inrichting.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag